2 найкращих приголомшливих аніме в світі

0 Comments

2 найкращих приголомшливих аніме в світі

навколо аніме

З середини 1930-х років комп’ютерна анімація в Японії мала авторитет як альтернативний стиль на ринку живих дій. Він зіткнувся з конкурентами з міжнародних виробників, як-от Disney, а також численними аніматорами, зокрема Нобуро Офуджі та Ясуджі Муратою, які залишилися мати справу з менш дорогою проміжною комп’ютерною анімацією замість комп’ютерної анімації cel. Різні інші розробники, зокрема Кензо Масаока а також пошукова оптимізація Mitsuyo, тим не менш, досягли фантастичних успіхів у методах, скориставшись заступництвом федеральних органів влади, які використовували аніматорів для створення академічної пропаганди та короткометражних фільмів. У 1940 році федеральна влада ліквідувала низку компаній художників до типу Shin Nippon Mangaka Kyōkai. Найпочатковішою розмовною аніме насправді була Chikara до Onna no Yo no Naka (1933), короткий фільм, створений через Masaoka. Першим повнометражним аніме-фільмом був «Момотаро: Духовні мореплавці» (1945), створений за допомогою пошукової оптимізації разом зі спонсорством Королівського флоту Японії. У 1950-х роках поширилася коротка комп’ютерна мультиплікаційна реклама для телебачення.

саме тому це насправді найкраще фантастичне аніме на планеті

 

GTO: Fantastic Instructor Onizuka (1999-2000)

Fantastic Instructor Onizuka, формально скорочена як GTO, насправді є японською колекцією манги, складеною та деталізованою Тоору Фудзісавою. Насправді він був спочатку серіалізований у регулярній публікації Shōnen Kodansha, яка виходила з січня 1997 року до лютого 2002 року, разом із його власними фазами, зібраними разом у двадцяти п’яти танкобонах. Розповідь зосереджена на 22-річному колишньому учаснику босозоку Ейкічі Онідзука, який стає інструктором у закладі персонального центру Divine Woodland Academy у Токіо, Японія. Насправді це розширення попередньої колекції манги Фудзісави Shonan Junai Gumi, а також Poor Business, кожна з яких зосереджена на способі життя Онідзуки до того, як він став інструктором.

Через привабливість манґи було створено ряд змін до GTO, які складалися з дванадцяти епізодів японської телевізійної інсценізації, яка діяла з липня по вересень 1998 року; живий бойовий фільм, який керує Масаюкі Сузукі, а також запущений у грудні 1999 року; а також 43-серійну телевізійну колекцію аніме, створену П’єро, яка транслювалася в Японії на Fuji TV з червня 1999 року по вересень 2000 року. Друга колекція живих дій виходила в ефір в Японії протягом 2012 року, а також ще 2 багато додаткових в 2014. Продовження збірки манги під назвою GTO: 14 Times in Shonan виходило в Regular Shōnen Publication з червня 2009 року по вересень 2011 року. Ще одне продовження під назвою GTO: Heaven Shed вийшло в Regular Youthful Publication у квітні 2014 року.

Завтрашній Джо (1970-1971)

Tomorrow’s Joe (яп. あしたのジョー, Хепберн: Ashita no Joe, букв. «Завтрашній Джо») — це збірка японської манги про бокс, написана Асао Такаморі (лейбл перу японського письменника, а також автора манги Іккі Каджівара, а також як такий, що є варіантом на його справжньому лейблі), а також детально описаний Тецуя Тіба. Історія розповідає про хлопчика на ім’я Джо Ябукі, а також про його професію боксера в легшій вазі.

Завтрашній Джо був спочатку серіалізований через Kodansha в Regular Shonen Publication, починаючи з 1 січня 1968 року до тринадцятого травня 1973 року, а також пізніше отримав право на двадцять танкобонов. Під час власної серіалізації він був помітним разом із робітничими людьми та студентами університету в Японії. Насправді його було адаптовано до різних носіїв, включаючи аніме Megalo Package, передове переосмислення ініціалу, яке було фактично створено як компонент 50-ї річниці весілля Tomorrow’s Joe.

Манґа фактично обдумувалася багатьма, щоб стати надзвичайно видатною колекцією манги, разом із численними аніме, а також мангою, що згадує про неї.

Tags: , , ,
February 2023
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728