F1 Zhuo Guanyu аварія на великій швидкості

0 Comments

F1 Zhuo Guanyu аварія на великій швидкості

навколо zhuo guan yu

Чжоу Гуаньюй (мандаринська мова: 周冠宇; піньїнь: Zhōu Guànyǔ; народився 30 травня 1999 року) насправді є водієм мандаринської мови, що змагається, який зараз бере участь у Формулі-1 для Alfa Romeo. Насправді він був першим водієм Mandarin, який брав участь у Формулі-1. З 2019 по 2021 рік він брав участь у змаганнях FIA Formula 2 для UNI-Virtuosi Competing, отримавши третє місце в проекті 2021 року.

Попередній учасник Академії Towering, він працював водієм іспиту для Renault F1 Group, а також Towering F1 Group у 2020 році, а також у 2021 році зокрема. До цього він фактично був учасником Ferrari Chauffeur Academy, починаючи з 2014 року. до 2018 року, а також працював шофером з підвищення кваліфікації для групи Формули E DS Techeetah у 2018 році.

f1 шофер

F1  Водій Формули-1 Чжоу Гуанью фактично приписав ореол безпеки свого автомобіля гаджету для збереження його способу життя після того, як він фактично був пов’язаний з жахливою швидкою аварією протягом самого першого кола недільної англійської Marvelous Prix.

Чжоу був серед кількох водіїв, пов’язаних із аварією Transform One, яка призвела до того, що його Alfa Romeo перекинувся, а також заскочив через монітор, а також у роздрібнене каміння, перш ніж розбитися прямо об огорожу. Німб, який насправді створено з титану, забезпечує безпеку кабіни, а також був представлений у 2018 році. Хоча насправді водії спочатку консультувалися з деякими запереченнями, багато водіїв фактично приписували ореол для уникнення серйозних травм.

«Зі мною все гаразд, зелене світло», — написав Чжоу в твіттері майбутньої неділі разом із селфі. «Halo врятував мене сьогодні. Велике спасибі всім за сповіщення!»


нещасний випадок

Автомобіль Чжоу затиснувся між перешкодою з шин, а також між огорожею, яка існує в напрямку захисників. Незручні атрибути позиціонування автомобіля вказували на те, що до його сутності знадобилося багато часу. Джордж Рассел з «Мерседеса», який створив контакт для Чжоу під час аварії, миттєво відійшов від свого автомобіля, коли він зупинився, а також підбіг до Чжоу.

Початківця, тобто самого початкового водія Mandarin у Формулі 1, насправді зрештою зобразили, як його витягли через клініку екстрених ситуацій, а також пізніше йому дали зелене світло після того, як його фактично оцінили в клінічному закладі. Шофер Williams Алекс Албон також був причетний до аварії, а також був фактично доставлений до регіонального медичного закладу для обстеження. Пізніше він отримав зелене світло, підтвердила його група в Twitter.

Змагання було фактично позначено червоним прапором, а також призупинено, поки транспортний засіб Чжоу не був фактично ліквідований. Коли транспортні засоби фактично поверталися до боксів, учасники екологічної команди створили свій метод на моніторі, а також зайняли місце для демонстрації, але, на щастя, конкуренти залишилися.

Коли змагання перезавантажили, Карлос Сайнс з Ferrari захистив свій успіх у Формулі-1 разом із Серхіо Пересом із Reddish Bull 2-м, а також Льюїсом Хемілтоном, який віддавав перевагу хаусові, 3-м.

Tags: , , ,
February 2023
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728